נושאים קשורים

חדש בבחירות: מאתרים קלפי נגישה וקרובה בלחיצת כפתור

מאחורי המיזם עומדים נגישות ישראל, משרד הפנים, הטכניון, אוניברסיטת אריאל וחברת A2Z. נשיא העמותה יובל וגנר לציבור הנכים: "צאו להצביע, זה פשוט מתמיד"

עשרות ילדים כבדי שמיעה לא יעלו לכיתה א’: “אין כיתות”

בית הספר "משה שרת" בתל אביב לא יקבל לשעריו תלמידים חדשים בשנת הלימודים הקרובה. חה"כ לשעבר שירלי פינטו וההורים יצאו למאבק: "לאן הבן שלי ילך?"

ילדה בת 6 הלכה בפעם הראשונה – בזכות הליכון מיוחד

שני סטודנטים לעיצוב תעשייתי מהמכון הטכנולוגי בחולון יצרו תוסף ייחודי להליכון, שעזר לילדה עם תסמונת גנטית שבגללה היא מתקשה להתהלך עם הליכון רגיל. "התרגשנו לראות את השמחה שלה"

יש עדיין כאלו שחושבים שאדם עם מוגבלות לא יכול להיות חבר קיבוץ

ראיון סיום קדנציה של מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ניר נאמן, במוסף "הארץ" הזכיר לי שהמאבק באייבליזם חי ונושם | דעה
הסתדרות 480-100

מישהי התחילה איתי. פתאום הבנתי, יש תרבות שלמה שפיספסתי

מה עדיין לא עשיתי בחיים? לא הייתי עם אישה. למה? חרדות. O.C.D. נו, כל ההפרעות שלי. למרות שטוב לי עם גברים, תמיד רציתי לנסות. הטור של רננה
ראשיחדשותאחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב"ברזילי" ייבנה מחדש

אחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי” ייבנה מחדש

בתי חולים ברחבי הארץ יחלו בקרוב בשיפוץ מבנים שנהרסו במתקפות חמאס. אלה המתקנים שישוקמו

המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי”, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים

בית החולים ברזילי באשקלון יחל בקרוב בבנייה מחדש של המכון להתפתחות הילד, שנהרס כליל במתקפת טילי חמאס. כך נודע ל”שווים”. המכון, כמו מחלקות נוספות בבית החולים, ספג פגיעה ישירה ארבעה ימים לאחר מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר. “הנזק הוא גדול”, אומרים בבית החולים, “צריך ממש להרוס את כל המבנה ולבנות אותו מחדש”.

עוד נמסר מברזילי כי מטופלי המחלקה לא יינזקו, שכן הטיפולים יימשכו במבנים אחרים בבית החולים. כמו כן הושלם הליך השיפוץ של הגשר המחבר בין המחלקות השונות בבית החולים.

בנייתו מחדש של המכון להתפתחות הילד באשקלון מתווספת לרשימת שיפוצים של מבנים נוספים במערכת הבריאות בישראל, כפי שמפורט בטיוטת צו התכנון והבנייה (פטור מהיתר להקמת מבנים במוסדות רפואיים) של משרד הפנים שיצא לאחרונה. הצו מדבר על בנייה, שיקום ושיפוץ בתוך שנה וחצי, של מחלקות ברחבי הארץ שנפגעו במלחמה.

********************

עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >> https://bit.ly/Shavvim-igul-letova

********************

לפי בקשת משרד הבריאות, יתווסף לבית החולים ברזילי גם מרחב מוגן למקררים עבור מעבדת IVF (הפריה חוץ גופית); בנייה במרכז הרפואי זיו בצפת; המרכז הירושלמי לבריאות הנפש-בית חולים איתנים; והמרכז הרפואי צפון – ע”ש ברוך פדה בית חולים פוריה. כמו כן יתבצע שיפוץ גם בבית החולים מאיר בכפר סבא.

המכון להתפתחות הילד, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים
יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות