נושאים קשורים

סוף לאפליה: משפחות אומנה יקבלו גמלת ילד נכה כמו משפחות ביולוגיות

הכנסת אישרה אמש בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ יצחק פינדרוס בנושא. משפחות האומנה יהיו זכאיות גם להטבות והזכויות הנלוות

נכה על כיסא גלגלים סורבה לקבל תג נכה: “מזלזלים באדם סובל”

למרות 100 אחוזי הנכות ומחלת העור הנדירה שלה, משרד התחבורה סירב לבקשתה של שמרית ברק: "התנועה ללא רכב לא תחמיר את מצבה הרפואי"

עונה שנייה ל”החיים ובת'”: איימי שומר על החיים עם בעל אוטיסט

הקומיקאית חוזרת לעונה שנייה של הסדרה "החיים ובת'", שמטפלת בנושאים שלא כולנו רגילים להיחשף אליהם בטלוויזיה: "רצינו להראות מה זה אומר באמת להיות על הספקטרום"

נמצא תקציב לחוגי ספורט לתלמידים עם מוגבלות

בשבועות האחרונים ניהלו מספר חברי כנסת, בראשם חה"כ סימון דוידסון (יש עתיד) מאבק למציאת מקור תקציבי חדש לפעילות התאחדות הספורט לבתי הספרהנגשה ברמה אחרת: זו הרפורמה בסניפי רשת סטארבקס

כדאי ללמוד משהו מהאמריקאים: רשת הקפה הפופולרית יוצאת למהלך יוצא דופן להתאמת החנויות שלה לאוכלוסיית האנשים עם מוגבלות. על הפרק: שינוי בתצוגות, בדלתות ואפילו בתאורה ובאקוסטיקה
ראשיחדשותאחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב"ברזילי" ייבנה מחדש

אחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי” ייבנה מחדש

בתי חולים ברחבי הארץ יחלו בקרוב בשיפוץ מבנים שנהרסו במתקפות חמאס. אלה המתקנים שישוקמו

המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי”, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים

בית החולים ברזילי באשקלון יחל בקרוב בבנייה מחדש של המכון להתפתחות הילד, שנהרס כליל במתקפת טילי חמאס. כך נודע ל”שווים”. המכון, כמו מחלקות נוספות בבית החולים, ספג פגיעה ישירה ארבעה ימים לאחר מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר. “הנזק הוא גדול”, אומרים בבית החולים, “צריך ממש להרוס את כל המבנה ולבנות אותו מחדש”.

עוד נמסר מברזילי כי מטופלי המחלקה לא יינזקו, שכן הטיפולים יימשכו במבנים אחרים בבית החולים. כמו כן הושלם הליך השיפוץ של הגשר המחבר בין המחלקות השונות בבית החולים.

בנייתו מחדש של המכון להתפתחות הילד באשקלון מתווספת לרשימת שיפוצים של מבנים נוספים במערכת הבריאות בישראל, כפי שמפורט בטיוטת צו התכנון והבנייה (פטור מהיתר להקמת מבנים במוסדות רפואיים) של משרד הפנים שיצא לאחרונה. הצו מדבר על בנייה, שיקום ושיפוץ בתוך שנה וחצי, של מחלקות ברחבי הארץ שנפגעו במלחמה.

********************

עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >> https://bit.ly/Shavvim-igul-letova

********************

לפי בקשת משרד הבריאות, יתווסף לבית החולים ברזילי גם מרחב מוגן למקררים עבור מעבדת IVF (הפריה חוץ גופית); בנייה במרכז הרפואי זיו בצפת; המרכז הירושלמי לבריאות הנפש-בית חולים איתנים; והמרכז הרפואי צפון – ע”ש ברוך פדה בית חולים פוריה. כמו כן יתבצע שיפוץ גם בבית החולים מאיר בכפר סבא.

המכון להתפתחות הילד, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים
יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות