נושאים קשורים

הופכים קושי לפתרון: אלו המוצרים שניצחו בתחרות ההאקאוטיזם

עשרה סטרט-אפים חדשים בתחום הטכנולוגיה לאוטיזם התחרו על המקום הראשון באירוע שיא טכנולוגי מיוחד במינו: "זכות והזדמנות חד-פעמית"

התנגדות להטלת אגרה של 700 שקל על ביקור במיון פסיכיאטרי

מאחורי המהלך עומדים משרדי הבריאות והאוצר. ממלא מקום יו"ר ועדת הבריאות:  "אין מקום לאגרה כזו. לחייב את קופות החולים להקים מוקדי טיפול בקהילה"

למה לא הלכתי להצביע בבחירות לרשויות המקומיות

אתמול לא הלכתי להצביע. אם מישהו במשרד הפנים חושב שפתקי ההצבעה מונגשים – כדאי לו לחשוב שוב | טור מאת לקוית ראייה

בג”ץ יכריע: האם תוקפא רפורמת מכשירי השיקום?

ארגוני הזכויות למען אנשים עם מוגבלות עתרו לביהמ"ש בבקשה לצו ביניים להפסקת החקיקה שתעביר את הסמכות על המכשירים ממשרד הבריאות לקופות החוליםנחתם צו הרחבה: כל העובדים הסוציאליים ייהנו מעליית שכר

שר העבודה יואב בן צור הרחיב את ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הממשלה להסתדרות לטובת העו"סים. רשימת ההטבות – בכתבה
ראשיחדשותאחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב"ברזילי" ייבנה מחדש

אחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי” ייבנה מחדש

בתי חולים ברחבי הארץ יחלו בקרוב בשיפוץ מבנים שנהרסו במתקפות חמאס. אלה המתקנים שישוקמו

המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי”, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים

בית החולים ברזילי באשקלון יחל בקרוב בבנייה מחדש של המכון להתפתחות הילד, שנהרס כליל במתקפת טילי חמאס. כך נודע ל”שווים”. המכון, כמו מחלקות נוספות בבית החולים, ספג פגיעה ישירה ארבעה ימים לאחר מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר. “הנזק הוא גדול”, אומרים בבית החולים, “צריך ממש להרוס את כל המבנה ולבנות אותו מחדש”.

עוד נמסר מברזילי כי מטופלי המחלקה לא יינזקו, שכן הטיפולים יימשכו במבנים אחרים בבית החולים. כמו כן הושלם הליך השיפוץ של הגשר המחבר בין המחלקות השונות בבית החולים.

בנייתו מחדש של המכון להתפתחות הילד באשקלון מתווספת לרשימת שיפוצים של מבנים נוספים במערכת הבריאות בישראל, כפי שמפורט בטיוטת צו התכנון והבנייה (פטור מהיתר להקמת מבנים במוסדות רפואיים) של משרד הפנים שיצא לאחרונה. הצו מדבר על בנייה, שיקום ושיפוץ בתוך שנה וחצי, של מחלקות ברחבי הארץ שנפגעו במלחמה.

********************

עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >> https://bit.ly/Shavvim-igul-letova

********************

לפי בקשת משרד הבריאות, יתווסף לבית החולים ברזילי גם מרחב מוגן למקררים עבור מעבדת IVF (הפריה חוץ גופית); בנייה במרכז הרפואי זיו בצפת; המרכז הירושלמי לבריאות הנפש-בית חולים איתנים; והמרכז הרפואי צפון – ע”ש ברוך פדה בית חולים פוריה. כמו כן יתבצע שיפוץ גם בבית החולים מאיר בכפר סבא.

המכון להתפתחות הילד, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים
יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות