נושאים קשורים

מחקר: הקורונה פגעה נפשית בנערים יותר מאשר בנערות

מהמחקר, שנערך ביפן, עולה כי המגיפה גרמה לעלייה משמעותית בסימני דיכאון בקרב מתבגרים בני 16, בעוד שמתבגרות לא חוו עלייה יוצאת דופן. מובילת המחקר: "יש לעודד בנים לפנות לעזרה בנושאי בריאות הנפש"

מהשיקום להייטק: “קורסים כאלה הם מקפצה לפצועי מלחמה”

200 חיילים ואזרחים השתתפו באירוע השקה לתוכנית ייחודית המציעה למשתקמים מהמלחמה הכשרות בהייטק במחיר סמלי. מנדי שמואל שנפצע בנובה: "זה גורם לי לחייך ולהרגיש שאני לא מתבזבז"

חפשו את זה: גוגל משיקה 8 תכונות נגישות חדשות

לרגל יום המודעות הבינלאומי, ענקית החיפוש הופכת את המוצרים והשירותים שלה לנגישים יותר – למען אנשים עם מוגבלויות. בין השאר הושקו עדכונים בגוגל מפול וב-Lookout

ספיד דייטינג בפארק: ענת ושלמה הכירו במפגש של “מיוחדים”

זה לא פשוט למצוא זוגיות וחברות בתור אדם עם מוגבלות. עם זאת, אתר ההיכרויות שהוקם לפני כשנה מצליח להפגיש לא מעט זוגות מאושרים. זה מה שקורה בשטח
הסתדרות 480-100

משלמים בקריירה: זה המחיר הגבוה של להיות הורה לילד עם מוגבלות

21% מההורים המיוחדים לא עובדים אף ש-93% מהם היו רוצים. מחקר חדש משווה את המצב בישראל לעולם ומציע למדינה לנקוט כמה פעולות חשובות  
ראשיחדשותדוגמנית נכה מובילה את תצוגת האופנה אונליין הגדולה בעולם

דוגמנית נכה מובילה את תצוגת האופנה אונליין הגדולה בעולם

שרי בארי, אוסטרלית יפהפיה ללא רגל, ועוד 200 דוגמניות מככבות בתצוגה של חברת ההלבשה התחתונה "בלו בלה"

תצוגת האופנה המקוונת הגדולה אי פעם התקיימה בסוף השבוע האחרון בזום, בהשתתפות 200 דוגמניות מהעולם, ושימו לב, מי שנבחרה להוביל את האירוע היא דוגמנית אוסטרלית יפהפיה וקטועת רגל.

תצוגת האונליין נערכה עבור מותג ההלבשה התחתונה הבריטי “בלו בלה”. לדוגמנית האוסטרלית הנכה שרי בארי, תושבת העיר מלבורן, בת 28, הצטרפו דוגמניות מבריטניה, ארה”ב, צרפת, גרמניה, הולנד, דנמרק, איטליה, ארגנטינה, קנדה, הוואי, מקסיקו, אירלנד והונג קונג.

100 דוגמניות על מסך זום אחד. מתוך התצוגה של “בלו בלה”


באמצעות הקמפיין החדש מקווים ב”בלו בלה” להגדיל את המודעות למוצרי ההלבשה התחתונה שלהם ואת המכירות בקרב קונים שתקועים זמן רב בבית עקב משבר הקורונה.

בארי חיה ללא רגל מאז גיל שש. באותו זמן היא אובחנה עם סרטן ראשוני של העצמות, ולרופאים לא נותרה ברירה אלא לכרות את רגלה.

צפו בסרטון מתוך התצוגה:

מערכת שווים כוללת כ-12 כותבים, כמעט כולם אנשים עם מוגבלויות. כל עבודתה מוקדשת לסיקור חייהם של אנשים עם מוגבלות בישראל.

כתבות אחרונות