fbpx

החשודים ברצח הפעוט עם המוגבלות בקליפורניה: ההורים

אמו ואביו של תדאוס סראן נעצרו במרחק לא רב ממקום מציאת גופתו. על פי החשד, הם שרפו את הגופה

שיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
הוריו חשודים ברצח: תדאוס סראן ממדרה, קליפורניה

קליפורניה, ארה"ב: פרשת היעלמותו של תדאוס סראן, פעוט עם מוגבלות בן שנתיים וחצי, קיבלה תפנית חדה, עם מעצרם של שני הוריו, סוחינדר (42) ובריסיידה (29) סראן, באשמת רצח בנם.

אתמול הודיע מפקד משטרת מדרה כי שרידים השייכים בסבירות גבוהה לתדאוס נמצאו שרופים במטע שקדים ממערב לעיר. בהמשך אמורה הייתה להיערך נתיחה שלאחר המוות, כדי לאמת את זהותו ואת סיבת המוות, אך ההערכה הכמעט ודאית היא שמדובר בתדאוס.

שעות לאחר מכן הודיעה משטרת מדרה על מעצרם של הוריו. האם בריסיידה נמצאת בחודש השמיני להריונה, ולכן נשלחה לסקירה רפואית מלאה לפני המעצר. "נמשיך לעבוד כי זה מקרה מתמשך, אבל אני כאן לפניכם כדי לומר שלתדאוס הקטן יהיה קצת צדק", אמר מפקד המשטרה במקום.

ההורים נעצרו על ידי בלשים כאשר שהו בבית בדרך ווינטר, כארבעה מיילים מהמטע בו נמצאו השרידים. השכנים סיפרו כי הבית שייך לאביה של בריסיידה, והזוג התגורר בו עם ילדיהם עד לפני כשבועיים, כאשר המשפחה עברה לבית שממנו נעלם כביכול תדאוס.

כעת תצטרך פרקליטות המחוז לבדוק את הדו"חות המשטרתיים ולהגיש כתבי אישום. "אנו מצפים לקבל את התיק, לעשות את ההערכה המתאימה, ולהעביר אותו קדימה במהירות וביעילות ככל שאפשר", אמרה פרקליטת מחוז מדרה, סאלי מורנו. שלושת ילדיהם האחרים של בני הזוג מטופלים כרגע בשירותי הרווחה.

בריסיידה סראן, האם החשודה ברצח בנה תדאוס

הפרשה החלה ב-15 ביולי, אז הוריו של תדאוס, ילד עם צרכים מיוחדים שאינו מדבר וזקוק לטיפול רפואי צמוד, בין השאר באמצעות צינור הזנה, סיפרו במשטרה כי השכיבו אותו לישון במיטתו ב-10 בלילה. לדבריהם, ב-8:30 בבוקר באו להעיר אותו וגילו שהוא נעלם. בעקבות עדות ההורים החלו כוחות הביטחון במבצע חיפוש נרחב, בשיתוף השכנים והקהילה. כל סנטימטר נסרק בקפידה. במקביל, השכנים התבקשו לבדוק את מצלמות הבתים שלהם, כדי לראות אם רכב או אדם חשוד הסתובבו בשכונה באותו לילה.

אחרי כמה ימי חיפושים שכן של המשפחה שהתראיין ל"אקשן ניוז" העיד כי כאשר הוא קם לעבודה בשלוש לפנות בוקר באותו לילה, נראה היה שמישהו בבית ער. "כשהלכתי לעבוד האורות בפנים נדלקו פעמיים או שלוש", הוא סיפר, "אולי הוא ישן, אבל מישהו בטוח קם".

ביום שלישי השבוע התגברו סימני השאלה, כאשר החוקרים מסרו בהודעה לעיתונות כי הוריו של תדאוס "הפסיקו לשתף פעולה" עם החקירה. עורך הדין של ההורים, רוג'ר נוטל, טען שזה לא המקרה. "הם שיתפו פעולה עד שהמשטרה הפכה למאשימה", טען. 

במשטרה גם חשפו כי לזוג הייתה עוד תינוקת שנפטרה בשנת 2015. עורך הדין אמר כי "התינוקת נולדה בטרם עת והייתה בבית החולים מספר חודשים עד שההורים הצליחו להביא אותה הביתה, אך בסופו של דבר נפטרה ממוות בעריסה".

בתגובה למעצר ההורים אמר סניגורם שהוא "המום ", וכי אביו של תדאוס הזעיק אותו אליו מבית הסוהר. לדבריו, האב היה נהג משאית, ואילו האם עבדה במשרה חלקית כדי לטפל בילדים. "אין לי סיבה להאמין שאנשים אלה יפגעו בכוונה בילדם", הוא אמר.

גילוי הגופה ומעצר ההורים התקבלו בעיר מדרה באבל כבד. קרובי משפחה של תדאוס יצרו אנדרטה ליד המקום שבו כלבי גישוש גילו את גופתו. תושבים רבים הגיעו למקום והביאו  פרחים, צעצועים ונרות, מתפללים לצדק שיגיע.

 

שיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בואו להיות חלק מקהילה של אנשים כמוכם

קבלו ישירות למייל שלכם את הסיפורים הכי חמים של "שווים"

קראו עוד בשווים

Avatar

מערכת שווים

גלילה לראש העמוד

בואו להיות חלק מהקהילה שלנו

קבלו ישירות למייל שלכם את הסיפורים הכי חמים של ״שווים״