נושאים קשורים

עיריית פתח תקווה בנתה בניין חדש – ושכחה לשים מעלית

בבניין ניתנים שירותים לציבור, שבפועל לא נגישים לאנשים עם מוגבלויות. נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות איימה בתביעה – והעירייה התחייבה לתקן את הליקוי

גם אם לעולם לא אחווה תשוקה במציאות, היא קיימת עבורי בספרים

הרומן "אהבות נכזבות" של מילן קונדרה גרם לי להרגיש דברים שלא הרגשתי מעולם – ואני מקווה מאוד שארגיש יום אחד בעתיד

“למה לילד שלי לא מגיע סל שילוב? כי רציתי שיהיה שף?”

תלמידים עם צרכים מיוחדים שלומדים בחינוך המקצועי לא מקבלים סל שילוב, ובמשרדי העבודה והחינוך מגלגלים אחריות זה על זה. "אלו שני משרדי ממשלה, למה הם לא יכולים פשוט להעביר את הכסף ביניהם?"

ילדים עם CP לא יצטרכו להגיע שוב ושוב לוועדות רפואיות

מדיניות חדשה של ביטוח לאומי צפויה להקל על אלפי ילדים עם שיתוק מוחין. מעתה יקבעו אחוזי נכות קבועים, והוועדה תתכנס רק פעמיים עד גיל 18 ושלושה חודשיםעם אוטיזם ודרגות על הכתפיים: המסע המרגש של חיילי “תתקדמו”

שלושה קצינים חדשים על הספקטרום עמדו השבוע על מגרש המסדרים בבה"ד 15. מי שהיה צריך הוכחה ש"גם הם יכולים" – קיבל אותה בענק. טור אישי מיוחד של אודי הלר
ראשיחדשותמדליית ארד באליפות אירופה לנבחרת העתודה של ישראל בכיסאות גלגלים

מדליית ארד באליפות אירופה לנבחרת העתודה של ישראל בכיסאות גלגלים

הנבחרת השיגה ניצחון דרמטי בהפרש נקודה על נבחרת טורקיה, אלופת אירופה היוצאת. בשנה הבאה: אליפות העולם

הנבחרת חוגגת את הזכייה במקום השלישי. צילום: טל רם

נבחרת העתודה בכדורסל בכיסאות גלגלים רשמה הישג מצוין כאשר זכתה במדליית הארד באליפות אירופה לנבחרות עד גיל 22, המתקיימת באיטליה. עוד קודם לכן הבטיחה את מקומה באליפות העולם שתתקיים בשנה הבאה ביפן.

במשחק על המקום השלישי השיגה הנבחרת ניצחון דרמטי בהפרש נקודה על נבחרת טורקיה, אלופת אירופה היוצאת, בתוצאה 59:60, לאחר 26:27 לישראל במחצית.

הרבו לקלוע לנבחרת עמית ויגודה עם 23 נקודות, וראדי דגמין עם 11 נקודות. ויגודה הוא אחד הצעירים המבטיחים ביותר של ישראל בענף, והוא משחק כיום באוניברסיטת טקסס שבארה”ב, איתה זכה השנה באליפות המכללות.

שחקני הנבחרת הם הקפטן עידו מימון, ראדי דאגמין, חאכים קשוע, מקס פקרמן, ארתור חסון, עילאי ירחי, נדב מנחם, איברהים בהו, ליאור איבניצקי, שניר כוחן, מאור לסרי ועמית ויגודה. פרט למנחם מבית הלוחם תל אביב ואיבניצקי מבית הלוחם ירושלים, כל הכדורסלנים הצעירים הם חברי אילן רמת גן. מאמן הנבחרת הוא ליאור דרור, ועוזר המאמן הוא גדי סלוביק. מנהל הנבחרת הוא טל רם.

מערכת שווים כוללת כ-12 כותבים, כמעט כולם אנשים עם מוגבלויות. כל עבודתה מוקדשת לסיקור חייהם של אנשים עם מוגבלות בישראל.

כתבות אחרונות