נושאים קשורים

סוף לאפליה: משפחות אומנה יקבלו גמלת ילד נכה כמו משפחות ביולוגיות

הכנסת אישרה אמש בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ יצחק פינדרוס בנושא. משפחות האומנה יהיו זכאיות גם להטבות והזכויות הנלוות

נכה על כיסא גלגלים סורבה לקבל תג נכה: “מזלזלים באדם סובל”

למרות 100 אחוזי הנכות ומחלת העור הנדירה שלה, משרד התחבורה סירב לבקשתה של שמרית ברק: "התנועה ללא רכב לא תחמיר את מצבה הרפואי"

עונה שנייה ל”החיים ובת'”: איימי שומר על החיים עם בעל אוטיסט

הקומיקאית חוזרת לעונה שנייה של הסדרה "החיים ובת'", שמטפלת בנושאים שלא כולנו רגילים להיחשף אליהם בטלוויזיה: "רצינו להראות מה זה אומר באמת להיות על הספקטרום"

נמצא תקציב לחוגי ספורט לתלמידים עם מוגבלות

בשבועות האחרונים ניהלו מספר חברי כנסת, בראשם חה"כ סימון דוידסון (יש עתיד) מאבק למציאת מקור תקציבי חדש לפעילות התאחדות הספורט לבתי הספרהנגשה ברמה אחרת: זו הרפורמה בסניפי רשת סטארבקס

כדאי ללמוד משהו מהאמריקאים: רשת הקפה הפופולרית יוצאת למהלך יוצא דופן להתאמת החנויות שלה לאוכלוסיית האנשים עם מוגבלות. על הפרק: שינוי בתצוגות, בדלתות ואפילו בתאורה ובאקוסטיקה
ראשיאוטיזםזה הפסיכולוג המוכר שחשוד בפגיעה מינית בנערים עם מוגבלות

זה הפסיכולוג המוכר שחשוד בפגיעה מינית בנערים עם מוגבלות

ביהמ"ש התיר לפרסום כי מרדכי (מוטי) ג'יני הוא הפסיכולוג מצפון הארץ שנחשד בביצוע עבירות מין בנערים אוטיסטים

לא נעצר עדיין. הפסיכולוג מרדכי (מוטי) ג’יני

מרדכי (מוטי) ג’יני הוא הפסיכולוג המוכר מצפון הארץ שחשוד בביצוע עבירות מין בנערים על הרצף האוטיסטי לאורך שנים – כך התיר היום לפרסום בית המשפט.

שלוש תלונות הגיעו לאחרונה לתחנת חיפה במשטרה נגד ג’יני. האחת, בחשד לפגיעה מינית בנער אוטיסט בן 17, השנייה של בן 18 על הרצף, שטוען כי ג’יני פגע בו כאשר היה בן 14, והשלישית של אדם בן 36, שטוען כי הותקף על ידי הפסיכולוג לפני עשרות שנים, כאשר היה בן 12 בלבד.

במשטרה כבר השלימו את חקירת המקרים והעבירו את המסקנות לפרקליטות, שם יידרשו להחליט האם להגיש נגד ג’יני כתב אישום.

******************************************************
זקוקים למשלבת, מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת, פסיכולוג ילדים? מאות נותני שירותים מחכים לכם בפורום “המקצוענים” של שווים

(המאגר הושק לאחרונה, ועם הזמן יילך ויגדל היצע המטפלים)
*****************************************************

ג’יני מכחיש את המיוחס לו, וככל הידוע לו הוגשו נגדו רק שתי תלונות. עו”ד תמי אולמן, שמייצגת אותו יחד עם עו”ד יעקב שלומוביץ ממשרדה, מסרה: “החשוד מכחיש את המעשים. אני מקווה שהתיקים ייסגרו בהקדם”.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות