נושאים קשורים

מרגש: אנשי “בית הגלגלים” מנציחים את המתנדבים שנהרגו ב-7 באוקטובר

חברי עמותת בית הגלגלים, המתמודדים עם מוגבלות פיזית קשה, מובילים מיזם הנצחה לאנשי ובוגרי העמותה שהלכו לעולמם. בין היתר, מופיעים באתר החדש שמותיהם של מתנדבים שנהרגו באירועי השבת השחורה

חוקרים: זה מה שגורם לאוטיסטים עם חום להתנהג “נורמלי”

תופעת "אפקט החום", שמשפרת תסמיני אוטיזם בזמן זיהום של הגוף, נחקרה עד כה רק בעכברים. כעת זוג מדענים ינסה לפתח טיפולים לבני אדם שיחקו את התופעה – גם בלי חום

אחרי הדייט הוא סימס “את נוירוטית ונרקסיסטית”. הוא צודק?

"הוא נישק אותי עם ריח של חומוס ולא זכר מתי היה הסקס האחרון שלו, אז העפתי אותו מהבית". אז למה לרננה יש עכשיו מחשבות שניות...

כך הצלחתי (בסוף) להצביע בבחירות

באמת שרציתי להיכנס לקלפי, אבל הגוף שלי נכנס למצב של סטרס. הרגליים נעו לבדן, ופשוט מצאתי את עצמי עומדת בתחנת אוטובוס ורק רוצה לברוח. זה מה שקרה אחר כך
הסתדרות 480-100

אירוע בריונות חמור: צילמו נער אוטיסט בשירותים של בית הספר

שישה נערים ממקיף ט' באשדוד נחקרו במשטרה והושעו מהלימודים לאחר שהתעללו בנער בן גילם מכיתת התקשורת, על הרצף. אמו של הילד: "זו טראומה לכל החיים"
ראשיחדשות"עם מקלות וחניקות": בני 12 תקפו לפי החשד ילד עם צרכים מיוחדים

“עם מקלות וחניקות”: בני 12 תקפו לפי החשד ילד עם צרכים מיוחדים

תלונה הוגשה למשטרה. אמו כתבה בקבוצת ווטסאפ של השכונה: "איש מהמבוגרים שהיו במקום לא נחלץ לעזרתו"

צילום המחשה: ביגסטוק

ילד עם צרכים מיוחדים מאזור השרון עבר תקיפה קשה במהלך סוף השבוע בידי שני ילדים בני 12 – כך שיתפה אמו בקבוצת הווטסאפ השכונתית. האם ציינה כי הגישה תלונה למשטרה.

לפי האם, האירוע התרחש ביום שישי בשטח השכונה בה מתגוררת המשפחה. לדבריה, הילדים התוקפים היכו את בנה במקלות, קשרו את ידיו וחנקו אותו. “הבן שלי הותקף בידי שני בריונים בני 12”, תיארה בפני מקורביה.

לטענתה, למרות שהאירוע התרחש לאור יום ולעיני עוברים ושבים, איש מהמבוגרים שהיו במקום לא נחלץ לעזרת הילד. דווקא ילדה קטנה שהייתה עדה למתרחש – סיפרה האם – התערבה וקראה לאחים שלה, והם אלה שהצליחו לעצור את האלימות נגד בנה.

באחת מקבוצות הווטסאפ של השכונה קראה אמו של הילד לכל מי שהיה עד לאירוע להגיע לתחנת המשטרה ולמסור עדות נגד התוקפים. כמו כן, ביקשה מכל מי שילדו היה קורבן לתקיפה דומה, להגיש תלונה במשטרה. “ביחד נעצור את האלימות ונאפשר לילדינו סביבה בטוחה ומוגנת”, כתבה להורים בקבוצה, וגם הודתה להם על התמיכה שהיא מקבלת.

******************************************************
זקוקים למשלבת, מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת, פסיכולוג ילדים? מאות נותני שירותים מחכים לכם בפורום “המקצוענים” של שווים

(המאגר הושק לאחרונה, ועם הזמן יילך ויגדל היצע המטפלים)
*****************************************************

הורים שקראו את ההודעה הזדעזעו מהמקרה וניסו לעזור לאם למצוא את החשודים במעשה. אחד ההורים כתב: “זה מזעזע, מאחלים לכם החלמה פיזית ונפשית קלה עד כמה שאפשר”. הורה נוסף כתב: “מסכן, איזו תחושה איומה והשפלה, זה נורא. כמה רוע יש בעולם הזה, כמה תוקפנות. הרבה אהבה”.

ככל הידוע, זהותם של החשודים ידועה למשטרה.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות