נושאים קשורים

“קרן השמש שלנו חזרה, והדמעות לא מפסיקות לרדת”

מפגש מרגש התרחש בבית החולים בין קרן מונדר, מורה לחינוך מיוחד שחזרה משבי חמאס, למנהלת בית הספר רחלי שטיין. גם תלמידתה של מונדר התרגשה: "מיקה קפצה ונישקה את מסך הטלוויזיה"

אני עובד מדינה ו”קר גיבר” של אדם קרוב. מה מגיע לי?

מי זכאי להכרה כ"בן משפחה מטפל", איך מקבלים את ההכרה – ואיזה זכויות והטבות מגיעות לכם מהמדינה. מדריך בשיתוף נציבות שירות המדינה

אב ביקש להפחית מזונות כי לילד יש קצבת נכות. מה פסק ביהמ”ש?

שופטי בית הדין הרבני האזורי באשקלון התבקשו להכריע: האם העובדה שילד מקבל קצבת נכות מביטוח לאומי היא סיבה מוצדקת להפחתת מזונות שמשלם אביו   

בחודש הבא: הקצבאות יוקדמו; בינואר צפויה תוספת הצמדה

בין הקצבאות שיוקדמו: נכות, ילד נכה, שר”מ, ניידות ונפגעי עבודה. ב-2024 יגדלו הקצבאות בעקבות ההצמדה לשכר הממוצע במסגרת חוק הנכיםירדן, מדריכה ב”בית הגלגלים”, נחטפה לעזה. האם תוחזר בעסקה הקרובה?

בעלה והתינוקת הצליחו לברוח, שלושה ממתנדבי העמותה נרצחו. ולצד האסון התרחש גם נס – שהציל כנראה את חיי החניכים בבית בקיבוץ אורים
ראשיחדשות"עם מקלות וחניקות": בני 12 תקפו לפי החשד ילד עם צרכים מיוחדים

“עם מקלות וחניקות”: בני 12 תקפו לפי החשד ילד עם צרכים מיוחדים

תלונה הוגשה למשטרה. אמו כתבה בקבוצת ווטסאפ של השכונה: "איש מהמבוגרים שהיו במקום לא נחלץ לעזרתו"

צילום המחשה: ביגסטוק

ילד עם צרכים מיוחדים מאזור השרון עבר תקיפה קשה במהלך סוף השבוע בידי שני ילדים בני 12 – כך שיתפה אמו בקבוצת הווטסאפ השכונתית. האם ציינה כי הגישה תלונה למשטרה.

לפי האם, האירוע התרחש ביום שישי בשטח השכונה בה מתגוררת המשפחה. לדבריה, הילדים התוקפים היכו את בנה במקלות, קשרו את ידיו וחנקו אותו. “הבן שלי הותקף בידי שני בריונים בני 12”, תיארה בפני מקורביה.

לטענתה, למרות שהאירוע התרחש לאור יום ולעיני עוברים ושבים, איש מהמבוגרים שהיו במקום לא נחלץ לעזרת הילד. דווקא ילדה קטנה שהייתה עדה למתרחש – סיפרה האם – התערבה וקראה לאחים שלה, והם אלה שהצליחו לעצור את האלימות נגד בנה.

באחת מקבוצות הווטסאפ של השכונה קראה אמו של הילד לכל מי שהיה עד לאירוע להגיע לתחנת המשטרה ולמסור עדות נגד התוקפים. כמו כן, ביקשה מכל מי שילדו היה קורבן לתקיפה דומה, להגיש תלונה במשטרה. “ביחד נעצור את האלימות ונאפשר לילדינו סביבה בטוחה ומוגנת”, כתבה להורים בקבוצה, וגם הודתה להם על התמיכה שהיא מקבלת.

******************************************************
זקוקים למשלבת, מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת, פסיכולוג ילדים? מאות נותני שירותים מחכים לכם בפורום “המקצוענים” של שווים

(המאגר הושק לאחרונה, ועם הזמן יילך ויגדל היצע המטפלים)
*****************************************************

הורים שקראו את ההודעה הזדעזעו מהמקרה וניסו לעזור לאם למצוא את החשודים במעשה. אחד ההורים כתב: “זה מזעזע, מאחלים לכם החלמה פיזית ונפשית קלה עד כמה שאפשר”. הורה נוסף כתב: “מסכן, איזו תחושה איומה והשפלה, זה נורא. כמה רוע יש בעולם הזה, כמה תוקפנות. הרבה אהבה”.

ככל הידוע, זהותם של החשודים ידועה למשטרה.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות