נושאים קשורים

הופכים קושי לפתרון: אלו המוצרים שניצחו בתחרות ההאקאוטיזם

עשרה סטרט-אפים חדשים בתחום הטכנולוגיה לאוטיזם התחרו על המקום הראשון באירוע שיא טכנולוגי מיוחד במינו: "זכות והזדמנות חד-פעמית"

התנגדות להטלת אגרה של 700 שקל על ביקור במיון פסיכיאטרי

מאחורי המהלך עומדים משרדי הבריאות והאוצר. ממלא מקום יו"ר ועדת הבריאות:  "אין מקום לאגרה כזו. לחייב את קופות החולים להקים מוקדי טיפול בקהילה"

למה לא הלכתי להצביע בבחירות לרשויות המקומיות

אתמול לא הלכתי להצביע. אם מישהו במשרד הפנים חושב שפתקי ההצבעה מונגשים – כדאי לו לחשוב שוב | טור מאת לקוית ראייה

בג”ץ יכריע: האם תוקפא רפורמת מכשירי השיקום?

ארגוני הזכויות למען אנשים עם מוגבלות עתרו לביהמ"ש בבקשה לצו ביניים להפסקת החקיקה שתעביר את הסמכות על המכשירים ממשרד הבריאות לקופות החוליםנחתם צו הרחבה: כל העובדים הסוציאליים ייהנו מעליית שכר

שר העבודה יואב בן צור הרחיב את ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הממשלה להסתדרות לטובת העו"סים. רשימת ההטבות – בכתבה
ראשיאנשים עם מוגבלויותאנשים עם מוגבלויותבן 17 חשוד שהתעלל בצעיר עם מוגבלות דרך משחק ברשת

בן 17 חשוד שהתעלל בצעיר עם מוגבלות דרך משחק ברשת

החשד: איים על הצעיר וגרם לו לבצע בעצמו מעשים מזעזעים. הנער חשוד גם בהתעללות בנערים אחרים ובגניבה מהם

“פורטנייט”. צילום מביגסטוק

משטרת באר שבע עצרה נער בן 17 מאשקלון בחשד ששידל אדם בן 22 עם מוגבלות שכלית התפתחותית לפגוע בעצמו. הנער, שלו עבר פלילי, חשוד שפנה אל האדם עם המוגבלות דרך המשחק “פורטנייט”, ואז שיכנע אותו לדקור את עצמו עד זוב דם, לפצוע את אצבעותיו ולאכול את צרכיו, ולא – ישלח אנשים שיהרגו אותו.

בחודש אפריל האחרון, שוטרי תחנת הנגב קיבלו תלונה מאופוטרופוס של הקורבן נגד הנער. על פי החשד, הנער רכש את אמונו של האדם עם המוגבלות, וגנב ממנו את פרטי ההתחברות למשחק. כשהוא דרש אותם בחזרה, הנער החל לסחוט אותו באיומים, לפי החשד. עוד הוא חשוד בהתעללות מינית בחסר ישע, מעשה מגונה בהסכמה שהושג במרמה וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות.

תלונות נוספות על התעללות וגניבה

תלונה נוספת במשטרה הוגשה נגד הנער, והוא חשוד ששידל נער בן 12 מהדרום להעביר לו את פרטי חשבון הבנק של הוריו, מה שאיפשר לו לגנוב 2,000 שקלים. בנוסף, הנער חשוד שהתקין אפליקציה של בנק שבו התנהל חשבונה של האם של בן ה-12, וניסה להעביר לחשבונו סכום של 48,000 שקלים.

הנער נחשד גם שפירסם פוסטים משפילים נגד קטין וקטינה, בהם הוא מאשים אותם בפדופיליה ובעוקץ של כרטיסי אשראי.

הנער נעצר לפני כשלושה שבועות על ידי מחלק נוער באר שבע ומעצרו הוארך עד כה. אתמול הוגשה הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום, אבל הנער מכחיש את המעשים.

פקד יוני דסקלו, קצין הנוער של תחנת באר שבע, מסר: “אנו פונים להורים לגלות ערנות בנעשה בקרב בני הנוער ולדווח על כל אירוע חריג”.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות