נושאים קשורים

מרגש: אנשי “בית הגלגלים” מנציחים את המתנדבים שנהרגו ב-7 באוקטובר

חברי עמותת בית הגלגלים, המתמודדים עם מוגבלות פיזית קשה, מובילים מיזם הנצחה לאנשי ובוגרי העמותה שהלכו לעולמם. בין היתר, מופיעים באתר החדש שמותיהם של מתנדבים שנהרגו באירועי השבת השחורה

חוקרים: זה מה שגורם לאוטיסטים עם חום להתנהג “נורמלי”

תופעת "אפקט החום", שמשפרת תסמיני אוטיזם בזמן זיהום של הגוף, נחקרה עד כה רק בעכברים. כעת זוג מדענים ינסה לפתח טיפולים לבני אדם שיחקו את התופעה – גם בלי חום

אחרי הדייט הוא סימס “את נוירוטית ונרקסיסטית”. הוא צודק?

"הוא נישק אותי עם ריח של חומוס ולא זכר מתי היה הסקס האחרון שלו, אז העפתי אותו מהבית". אז למה לרננה יש עכשיו מחשבות שניות...

כך הצלחתי (בסוף) להצביע בבחירות

באמת שרציתי להיכנס לקלפי, אבל הגוף שלי נכנס למצב של סטרס. הרגליים נעו לבדן, ופשוט מצאתי את עצמי עומדת בתחנת אוטובוס ורק רוצה לברוח. זה מה שקרה אחר כך
הסתדרות 480-100

אירוע בריונות חמור: צילמו נער אוטיסט בשירותים של בית הספר

שישה נערים ממקיף ט' באשדוד נחקרו במשטרה והושעו מהלימודים לאחר שהתעללו בנער בן גילם מכיתת התקשורת, על הרצף. אמו של הילד: "זו טראומה לכל החיים"
ראשיאוטיזםמקסיקו: אמא נרצחה בגלל קולות שהשמיע בנה האוטיסט

מקסיקו: אמא נרצחה בגלל קולות שהשמיע בנה האוטיסט

לוז רקל פדילה בת ה-35 הוצתה בפתח ביתה על ידי אלמונים. על פי החשד, הם כעסו על הרעשים שעשה בנה בן ה-11

לוז רקל פדילה. צילום - מתוך טוויטר
לוז רקל פדילה. צילום – מתוך טוויטר

אישה בת 35 ממקסיקו הוצתה למוות לפני כחודש, ככל הנראה בעקבות קולות שהשמיע בנה בן ה-11, נכה שמאובחן עם אוטיזם, כך דווח בכלי תקשורת מקומיים במקסיקו וב-BBC.

האישה, לוז רקל פדילה, מתה מפצעיה לאחר שארבעה בני אדם, בראשם בן זוגה לשעבר, התיזו אלכוהול על גופה והדליקו אותה באש. הכוויות החמורות כיסו 90% משטח גופה.

דיווחים אחרים מספרים על סכסוך בין פדילה לשכניה, בגלל הערותיה על המוזיקה הרועשת שהשמיעו, שהטרידה את בנה הנכה. גרסה זו טוענת כי מאז שהעירה לשכניה על המוזיקה הרועשת, קיבלה במשך חודשים איומים על חייה, שבגינם אף התלוננה לרשויות – ללא מענה.

הכתובת הייתה על הקיר

מקרה הרצח של פדילה עורר זעם רב במקסיקו, הן בגלל האכזריות שבו התבצע, והן בגלל העובדה שלא קיבלה מענה מהרשויות חודשים לאחר תלונתה.

ימים ספורים לפני שהאם נרצחה, היא קיבלה מסר מאיים מרוצחיה, ככל הנראה. על קירות השטח המשותף של מתחם הדירות שבה התגוררה רוססה הכתובת: “אני הולך לשרוף אותך בחיים”. פדילה שיתפה צילום של כתובת הגרפיטי בחשבון הטוויטר שלה. למרות סימן האזהרה הברור הזה, השלטונות לא נקפו אצבע, על פי הדיווחים.

“עד מתי אצטרך לחיות בפחד שמשהו עלול לקרות למשפחה שלי והתוקף שלי עדיין מסתובב חופשי?”, כתבה פדילה ברשת החברתית לקבוצה של אנשים המטפלים בקרובי משפחה עם מוגבלויות. חברי הקבוצה סיפרו כי היא קיבלה איומים מרובים, בין היתר משכן שהתנגד לרעש שבנה עשה.

עדיין אין חשוד במעשה

ממשרד התובע הכללי המטפל בתיק אישרו כי פדילה הגישה תלונה, והשכן הגיע לתחנת המשטרה מרצונו כדי לתת עדות בתיק. כרגע אין מספיק ראיות כדי לשייך את השכן לזירת הפשע.

על פי הדיווחים שנאספו עד כה, השכן לא זוהה כאחד מארבעת האנשים שנראו תוקפים את פדילה באותו הלילה, ועד כה לא נעצרו חשודים נוספים במעשה.

כותבת ומנהלת תוכן, מעל עשור בעולמות התקשורת. נפגעה בעינה במהלך השירות הצבאי אך לא הוכרה עד היום

כתבות אחרונות