נושאים קשורים

מרגש: אנשי “בית הגלגלים” מנציחים את המתנדבים שנהרגו ב-7 באוקטובר

חברי עמותת בית הגלגלים, המתמודדים עם מוגבלות פיזית קשה, מובילים מיזם הנצחה לאנשי ובוגרי העמותה שהלכו לעולמם. בין היתר, מופיעים באתר החדש שמותיהם של מתנדבים שנהרגו באירועי השבת השחורה

חוקרים: זה מה שגורם לאוטיסטים עם חום להתנהג “נורמלי”

תופעת "אפקט החום", שמשפרת תסמיני אוטיזם בזמן זיהום של הגוף, נחקרה עד כה רק בעכברים. כעת זוג מדענים ינסה לפתח טיפולים לבני אדם שיחקו את התופעה – גם בלי חום

אחרי הדייט הוא סימס “את נוירוטית ונרקסיסטית”. הוא צודק?

"הוא נישק אותי עם ריח של חומוס ולא זכר מתי היה הסקס האחרון שלו, אז העפתי אותו מהבית". אז למה לרננה יש עכשיו מחשבות שניות...

כך הצלחתי (בסוף) להצביע בבחירות

באמת שרציתי להיכנס לקלפי, אבל הגוף שלי נכנס למצב של סטרס. הרגליים נעו לבדן, ופשוט מצאתי את עצמי עומדת בתחנת אוטובוס ורק רוצה לברוח. זה מה שקרה אחר כך
הסתדרות 480-100

אירוע בריונות חמור: צילמו נער אוטיסט בשירותים של בית הספר

שישה נערים ממקיף ט' באשדוד נחקרו במשטרה והושעו מהלימודים לאחר שהתעללו בנער בן גילם מכיתת התקשורת, על הרצף. אמו של הילד: "זו טראומה לכל החיים"
ראשיאנשים עם מוגבלויותאנשים עם מוגבלויותשירלי פינטו עוברת למפלגה של גנץ וסער

שירלי פינטו עוברת למפלגה של גנץ וסער

הח"כית החירשת הראשונה תוצב באחד מהמקומות ב"מחנה הממלכתי" השייכים ל"תקווה חדשה" – ככל הנראה בין המקומות 5 ל-15

ח”כית פינטו עם ראשי המחנה הממלכתי בני גנץ וגדעון סער. צילום: אלעד מלכא

קצת יותר מחודשיים לבחירות, חברת הכנסת שירלי פינטו, לשעבר מסיעת ימינה, הודיעה הבוקר כי היא מצטרפת לרשימת “המחנה הממלכתי” של בני גנץ, גדעון סער וגדי איזנקוט.

לפי הודעת “המחנה הממלכתי”, פינטו, שעשתה היסטוריה כחברת הכנסת החירשת הראשונה אי פעם, צפויה להוביל את המטה לקידום זכויות אנשים עם מוגבלות של המפלגה. היא תוצב באחד מהמקומות ברשימה השייכים ל”תקווה חדשה” – ככל הנראה בין המקומות 5 ל-15.

יו”ר המפלגה גנץ בירך את אותה על הצטרפותה. “שירלי, ברוכה הבאה!” כתב שר הביטחון, “שמח מאוד לבשר על הצטרפותה של ח״כ שירלי פינטו למחנה הממלכתי. חברת הכנסת פינטו עשתה עבודה נהדרת בכנסת הנוכחית, והיא תוביל את המטה במפלגה לקידום זכויות אנשים עם מוגבלות”. 

פינטו היא חברת הכנסת השנייה שעוזבת את ימינה לטובת “המחנה הממלכתי”. קדם לה חבר הכנסת מתן כהנא, שהודיע על הצטרפותו למפלגה בשבוע שעבר.

לפני כשבועיים פינטו הודיעה לאילת שקד, יו”ר מפלגת “הרוח הציונית”, הגלגול החדש של ימינה, כי לא תתמודד במסגרתה בבחירות הקרובות. פינטו הייתה מזוהה בעבר עם מפלגת יש עתיד של ראש הממשלה יאיר לפיד, ולפי מקורות פוליטיים אף ניהלה לאחרונה מגעים לחזור אל המפלגה.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות