נושאים קשורים

עיריית פתח תקווה בנתה בניין חדש – ושכחה לשים מעלית

בבניין ניתנים שירותים לציבור, שבפועל לא נגישים לאנשים עם מוגבלויות. נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות איימה בתביעה – והעירייה התחייבה לתקן את הליקוי

גם אם לעולם לא אחווה תשוקה במציאות, היא קיימת עבורי בספרים

הרומן "אהבות נכזבות" של מילן קונדרה גרם לי להרגיש דברים שלא הרגשתי מעולם – ואני מקווה מאוד שארגיש יום אחד בעתיד

“למה לילד שלי לא מגיע סל שילוב? כי רציתי שיהיה שף?”

תלמידים עם צרכים מיוחדים שלומדים בחינוך המקצועי לא מקבלים סל שילוב, ובמשרדי העבודה והחינוך מגלגלים אחריות זה על זה. "אלו שני משרדי ממשלה, למה הם לא יכולים פשוט להעביר את הכסף ביניהם?"

ילדים עם CP לא יצטרכו להגיע שוב ושוב לוועדות רפואיות

מדיניות חדשה של ביטוח לאומי צפויה להקל על אלפי ילדים עם שיתוק מוחין. מעתה יקבעו אחוזי נכות קבועים, והוועדה תתכנס רק פעמיים עד גיל 18 ושלושה חודשים
הסתדרות 480-100

עם אוטיזם ודרגות על הכתפיים: המסע המרגש של חיילי “תתקדמו”

שלושה קצינים חדשים על הספקטרום עמדו השבוע על מגרש המסדרים בבה"ד 15. מי שהיה צריך הוכחה ש"גם הם יכולים" – קיבל אותה בענק. טור אישי מיוחד של אודי הלר
ראשיאנשים עם מוגבלויותילדים עם מוגבלויותחשד: נהג הסעות פגע מינית בתלמידה עם מוגבלות

חשד: נהג הסעות פגע מינית בתלמידה עם מוגבלות

הנהג, שעבד באזור השומרון ופתח תקווה, נעצר וחקירתו נמשכת. המשטרה מבקשת מאנשים נוספים שנפגעו לדווח לה

רכב הסעות. אילוסטרציה - BigStock
רכב הסעות. אילוסטרציה – BigStock

נהג הסעות בשנות ה-50 לחייו נעצר על ידי המשטרה, בחשד שביצע מעשים מגונים בתלמידה עם מוגבלות בדרכה מביתה בשומרון לבית ספרה בפתח תקווה.

התלונה התקבלה בתחנת המשטרה באריאל לפני כשבועיים, ועם קבלתה המשטרה פתחה בחקירה שבמהלכה אותר החשוד. על פי התלונה, הנהג ביצע את המעשים החמורים בדרכה לבית הספר, במספר מקרים ובמקומות שונים. מעצרו של הנהג הוארך והחקירה בעניינו נמשכת.

המשטרה מבקשת מגברים ונשים שנפלו קורבן למעשיו של החשוד, או שילדיהם נפלו קורבן למעשים, לדווח למשטרת אריאל בטלפון 03-7729444 או במוקד 100, ובכל תחנת משטרה אחרת.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות