נושאים קשורים

טיפול ישראלי מעלים כאבים קשים באמצעות “ניתוק עצבי”

מרפאה חדשנית הפועלת באיכילוב מציעה פתרון להפחתת כאב – באזורים שלא ניתנים לריפוי. איך זה בדיוק עובד, למי זה מיועד והאם יש תופעות לוואי? שיחה עם ד"ר עידו שטראוס

סיימון קאוול חושף שהתמודד עם דיכאון: “הרגשתי מת מבפנים”

שופט "אמריקן איידול" חושף בפודקאסט חדש את מצבו הנפשי בשנים שבהן היה אמור להיות הכי מאושר: "הייתי בספירלה ששלחה אותי למטה. אם הייתי נפגע מאוטובוס ומת, זה לא היה מטריד אותי"

טכנולוגיה מאפשרת למשותקים לשלוט בטלפון – עם הלשון

סטארט-אפ חדש פיתח מכשיר MouthPad ייחודי – שמעניק לאנשים עם מוגבלות בתנועה את היכולת לנהל מכשירים אלקטרוניים דרך תנועות לשון וראש. כך זה עובד

הלוחם שהתאבד, אב ל-2 אוטיסטים – יוכר כחלל צה”ל

כך הודיע בצאת החג דובר צה"ל. עכשיו תוכל המשפחה להביאו לקבורה צבאיתשר החינוך, ללמד ב-4 שעות לעבוד עם תלמידים אוטיסטים? זה אמיתי?

היעדר קבלת החלטות במועדן הנכון שם את משרד החינוך בבעיה עמוקה מול תלמידי החינוך המיוחד. עכשיו נשארה רק הבחירה בין הגרוע – לגרוע יותר. מאמר מיוחד
ראשיאנשים עם מוגבלויותאנשים עם מוגבלויותחשד: המשגיח על מטופלות בתפקוד נמוך פגע בהן מינית

חשד: המשגיח על מטופלות בתפקוד נמוך פגע בהן מינית

תושב מזרח ירושלים, עובד קבלן בביה"ח שערי צדק, נעצר. ביה"ח: "עבודתו הופסקה מיידית, היה אמור לדאוג שלא ייגרם להן שום רע"

בית החולים שערי צדק בירושלים. צילום מוויקיפדיה

תושב מזרח ירושלים בשנות ה-50 לחייו נעצר אמש (רביעי) בחשד שאנס וביצע מעשים מגונים בשתי מטופלות בבית החולים שערי צדק בעיר.

על פי החשד, החשוד שמר על המטופלות במסגרת תפקידו כמשגיח על מטופלים ברמת תפקוד נמוכה. הוא חשוד שניצל את מצבן וביצע בהן עבירות מין.

לאחר קבלת התלונה בבית החולים שערי צדק הופסקה העסקתו וכלל המידע הועבר לידי המשטרה.

 הבוקר יובא החשוד בפני שופט בבית משפט השלום בירושלים, והמשטרה תבקש להאריך את מעצרו.

מבית החולים שערי צדק נמסר: “בשערי צדק התקבלה תלונה של מטופלת כי עובד חברה חיצונית הטריד אותה. החשוד מועסק בבית החולים כעובד קבלן, ותפקידו הוא להשגיח על מאושפזים ברמת תפקוד נמוכה במטרה שלא ייגרם להם כל רע. שערי צדק מגלה אפס סובלנות כלפי אלימות והטרדות מיניות כנגד עובדים ומטופלים ועובד בשיתוף פעולה מלא ואינטנסיבי עם משטרת ישראל על מנת לטפל בכל מקרה שהוא”.

עו”ד מוסטפא יחיא, שמייצג את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, ביקש למסור: “מדובר באדם מבוגר ללא עבר פלילי. הוא מכחיש את החשדות. לצערנו המשטרה הזדרזה לעצור את האיש מבלי שביצעה פעולות חקירה בסיסיות בזירה כדי לאמת את התלונות. אנו מצפים שהמשטרה תבדוק את גרסתו של החשוד ושהוא ישוחרר בהקדם”.

*********************

עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 4 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >>> bit.ly/Shavvim-igul-letova

*********************

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות