נושאים קשורים

עיריית פתח תקווה בנתה בניין חדש – ושכחה לשים מעלית

בבניין ניתנים שירותים לציבור, שבפועל לא נגישים לאנשים עם מוגבלויות. נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות איימה בתביעה – והעירייה התחייבה לתקן את הליקוי

גם אם לעולם לא אחווה תשוקה במציאות, היא קיימת עבורי בספרים

הרומן "אהבות נכזבות" של מילן קונדרה גרם לי להרגיש דברים שלא הרגשתי מעולם – ואני מקווה מאוד שארגיש יום אחד בעתיד

“למה לילד שלי לא מגיע סל שילוב? כי רציתי שיהיה שף?”

תלמידים עם צרכים מיוחדים שלומדים בחינוך המקצועי לא מקבלים סל שילוב, ובמשרדי העבודה והחינוך מגלגלים אחריות זה על זה. "אלו שני משרדי ממשלה, למה הם לא יכולים פשוט להעביר את הכסף ביניהם?"

ילדים עם CP לא יצטרכו להגיע שוב ושוב לוועדות רפואיות

מדיניות חדשה של ביטוח לאומי צפויה להקל על אלפי ילדים עם שיתוק מוחין. מעתה יקבעו אחוזי נכות קבועים, והוועדה תתכנס רק פעמיים עד גיל 18 ושלושה חודשיםעם אוטיזם ודרגות על הכתפיים: המסע המרגש של חיילי “תתקדמו”

שלושה קצינים חדשים על הספקטרום עמדו השבוע על מגרש המסדרים בבה"ד 15. מי שהיה צריך הוכחה ש"גם הם יכולים" – קיבל אותה בענק. טור אישי מיוחד של אודי הלר
ראשיחדשותבצל ההסלמה: בוטלו הלימודים ביומיים הקרובים

בצל ההסלמה: בוטלו הלימודים ביומיים הקרובים

שר החינוך יואב קיש הודיע כי לאחר הערכת מצב התלמידים בכל מסגרות החינוך, לרבות החינוך המיוחד, יישארו בבתים

שר החינוך יואב קיש. צילום מסך
שר החינוך יואב קיש. צילום מסך

בהחלטה משותפת עם פיקוד העורף, ובתום הערכת מצב מיוחדת בעקבות ההתפתחויות הביטחוניות במלחמת “חרבות ברזל”, החליט היום (ראשון) שר החינוך יואב קיש כי הלימודים ביומיים הקרובים (שני ושלישי) יבוטלו בכל המסגרות, לרבות החינוך המיוחד.

בהודעה מטעם משרד החינוך נמסר כי לאור ממדי האסון והמורכבויות הביטחוניות, לא יתקיימו לימודים ופעילויות חינוך ביומיים הקרובים בכל רחבי הארץ. כמו כן, לא יתקיימו פעילויות חוץ בית-ספריות, טיולים וסיורים.


עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >>> bit.ly/Shavvim-igul-letova


כמו כן נמסר כי לאור המצב הנהלת המשרד הנחתה את צוותי ההוראה ליצור קשר עם משפחות הילדים והתלמידים בבתיהם, לצורך תמיכה וחיזוק.

התלמידים בכל המסגרות ישובו לבתי הספר בהדרגה ביום רביעי הקרוב, בכפוף להערכות המצב התכופות שמתרחשות במשרד החינוך ובכפוף להנחיות התקפות של פיקוד העורף.

לכל קווי הסיוע הנפשי לחצו על הקישור

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות