נושאים קשורים

הופכים קושי לפתרון: אלו המוצרים שניצחו בתחרות ההאקאוטיזם

עשרה סטרט-אפים חדשים בתחום הטכנולוגיה לאוטיזם התחרו על המקום הראשון באירוע שיא טכנולוגי מיוחד במינו: "זכות והזדמנות חד-פעמית"

התנגדות להטלת אגרה של 700 שקל על ביקור במיון פסיכיאטרי

מאחורי המהלך עומדים משרדי הבריאות והאוצר. ממלא מקום יו"ר ועדת הבריאות:  "אין מקום לאגרה כזו. לחייב את קופות החולים להקים מוקדי טיפול בקהילה"

למה לא הלכתי להצביע בבחירות לרשויות המקומיות

אתמול לא הלכתי להצביע. אם מישהו במשרד הפנים חושב שפתקי ההצבעה מונגשים – כדאי לו לחשוב שוב | טור מאת לקוית ראייה

בג”ץ יכריע: האם תוקפא רפורמת מכשירי השיקום?

ארגוני הזכויות למען אנשים עם מוגבלות עתרו לביהמ"ש בבקשה לצו ביניים להפסקת החקיקה שתעביר את הסמכות על המכשירים ממשרד הבריאות לקופות החוליםנחתם צו הרחבה: כל העובדים הסוציאליים ייהנו מעליית שכר

שר העבודה יואב בן צור הרחיב את ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הממשלה להסתדרות לטובת העו"סים. רשימת ההטבות – בכתבה
ראשיאנשים עם מוגבלויותחשד: 2 אחים כלאו בביתם אדם עם מוגבלות וביצעו בו עבירות מין

חשד: 2 אחים כלאו בביתם אדם עם מוגבלות וביצעו בו עבירות מין

אחרי חקירה של חודשים, שוטרים ממחוז ירושלים עצרו שני אחים תושבי מזרח העיר בחשד לביצוע המעשים החמורים. מעצרם הוארך בחמישה ימים

שוטרים ממחוז ירושלים. צילום ארכיון: משטרת ישראל

אחרי חקירה ממושכת, שוטרי משטרת מחוז ירושלים עצרו שני אחים תושבי מזרח ירושלים, בחשד לכליאה וביצוע עבירות מין בצעיר בן 19 עם צרכים מיוחדים.

השוטרים פתחו לפני מספר חודשים בחקירה, לאחר דיווח שהתקבל מבית חולים במרכז העיר בחשד לביצוע עבירות מין בצעיר. מחקירת המקרה עולה חשד כי האחים כלאו אותו בביתם במזרח ירושלים וביצעו בו עבירות מין במספר מקרים ולאורך מספר ימים.

חוקרי תחנת שלם בבירה הצליחו להתחקות אחר האחים (בשנות ה-40 לחייהם) והם נעצרו על ידם. החשודים הובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט ומעצרם הוארך עד ל-24 בדצמבר. הצעיר העיד במשטרה באמצעות חוקר מיוחד, המיועד למקרים מסוג זה בהם מעורבים אנשים עם מוגבלות.

ממשטרת ישראל נמסר: “משטרת ישראל תמשיך לחקור ביסודיות עבירות מין ובפרט כלפי קטינים וחסרי ישע, במטרה למצות את הדין עם עברייני המין באשר הם”.


עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >> bit.ly/Shavvim-igul-letova

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות