נושאים קשורים

ביקורת סרט: “עולם משלו” הוא מסע אוטיסטי חונק מדמעות ומצחוק

מה קורה כשעזרא, ילד אוטיסט, יוצא משגרת חייו הקפדנית למסע בריחה וגילוי עצמי עם אביו הסטנדאפיסט? איל שחל צפה בסרט החדש עם רוברט דה נירו – התרגש ובעיקר צחק

מדריך: איך תקבלו את הכסף שביטוח לאומי גבה ביתר בלי לחכות לביהמ”ש

לאחר שפירסמנו כי תביעה של נכים נגד ביטוח לאומי הוכרה כייצוגית, הגיעו למערכת שאלות רבות. עו"ד דוד שוורצבאום, שמייצג את התובעים, עונה לקוראים

לקראת מלחמה בצפון? פיקוד העורף חנך מיגונית מונגשת

מאחורי היוזמה עומדת עמותת "נגישות ישראל", שהתריעה על כך שאנשים בכיסאות גלגלים לא מקבלים מענה מהמיגוניות הקיימות. יו"ר העמותה: "קורא לכל הרשויות להצטייד"

בשורה לחולי הדושן: זו התרופה שקיבלה אישור מה-FDA

בישראל ישנם כ-250 אנשים המאובחנים בדושן-בקר, מחלת ניוון שרירים גנטית נדירה, בהם כ-20 ילדים בגילאי 5-4. הטיפול המדובר צפוי להקל משמעותית על חייהםסקר: איך מעריכים מנהלים יכולות של עובדים עם מוגבלות?

מחקר חדש מגלה פערים משמעותיים בין הרצון לקדם אנשים עם מוגבלות, לבין המציאות בפועל. רוב נושאי המשרות הבכירות מאמינים שאין מספיק תקציב לקידום נכים | כל המספרים
ראשיחדשותאחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב"ברזילי" ייבנה מחדש

אחרי שנהרס מטיל: המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי” ייבנה מחדש

בתי חולים ברחבי הארץ יחלו בקרוב בשיפוץ מבנים שנהרסו במתקפות חמאס. אלה המתקנים שישוקמו

המכון להתפתחות הילד ב”ברזילי”, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים

בית החולים ברזילי באשקלון יחל בקרוב בבנייה מחדש של המכון להתפתחות הילד, שנהרס כליל במתקפת טילי חמאס. כך נודע ל”שווים”. המכון, כמו מחלקות נוספות בבית החולים, ספג פגיעה ישירה ארבעה ימים לאחר מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר. “הנזק הוא גדול”, אומרים בבית החולים, “צריך ממש להרוס את כל המבנה ולבנות אותו מחדש”.

עוד נמסר מברזילי כי מטופלי המחלקה לא יינזקו, שכן הטיפולים יימשכו במבנים אחרים בבית החולים. כמו כן הושלם הליך השיפוץ של הגשר המחבר בין המחלקות השונות בבית החולים.

בנייתו מחדש של המכון להתפתחות הילד באשקלון מתווספת לרשימת שיפוצים של מבנים נוספים במערכת הבריאות בישראל, כפי שמפורט בטיוטת צו התכנון והבנייה (פטור מהיתר להקמת מבנים במוסדות רפואיים) של משרד הפנים שיצא לאחרונה. הצו מדבר על בנייה, שיקום ושיפוץ בתוך שנה וחצי, של מחלקות ברחבי הארץ שנפגעו במלחמה.

********************

עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >> https://bit.ly/Shavvim-igul-letova

********************

לפי בקשת משרד הבריאות, יתווסף לבית החולים ברזילי גם מרחב מוגן למקררים עבור מעבדת IVF (הפריה חוץ גופית); בנייה במרכז הרפואי זיו בצפת; המרכז הירושלמי לבריאות הנפש-בית חולים איתנים; והמרכז הרפואי צפון – ע”ש ברוך פדה בית חולים פוריה. כמו כן יתבצע שיפוץ גם בבית החולים מאיר בכפר סבא.

המכון להתפתחות הילד, לאחר פגיעת הטיל. צילום: מהרשתות החברתיות של בית החולים
יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות