נושאים קשורים

עם אוטיזם ודרגות על הכתפיים: המסע המרגש של חיילי “תתקדמו”

שלושה קצינים חדשים על הספקטרום עמדו השבוע על מגרש המסדרים בבה"ד 15. מי שהיה צריך הוכחה ש"גם הם יכולים" – קיבל אותה בענק. טור אישי מיוחד של אודי הלר

כבוד: מרכז “נא לגעת” מועמד לפרס בינלאומי יוקרתי

זוהי הפעם הראשונה שארגון ישראלי מועמד לפרס הבינלאומי של פורום העסקים לאנשים עם צרכים מיוחדים הבריטי

האם קיים סיוע משפטי למתמודדי נפש מול הוצאה לפועל?

במדור "שאלו בנפשכם" מוזמנים מתמודדי נפש ומשפחות לשאול שאלות על זכויות בכל תחומי החיים – וכתבנו אמיר שטיין יענה. והפעם: איזו עזרה משפטית ניתן לקבל מול גורמי האכיפה?

לכבוד החג: קצבאות ביטוח לאומי הועברו מוקדם לזכאים

כפי שדווח ב"שווים", קצבאות הנכות הוקדמו ב-10 ימים בשביל לאפשר היערכות לפסח. מחר יועברו גם המענקים המיוחדים שאישרה הממשלה לנפגעי המלחמה. כל הפרטים
הסתדרות 480-100

ניצול מהנובה: “50 מהשורדים התאבדו”. משרד הבריאות: הנתון אינו נכון

הדברים נאמרו בוועדה לענייני ביקורת המדינה בכנסת, שהתכנסה לדון במצוקת שורדי הטבח. ח"כ אלהרר: "יש כאלה שהמדינה לא יודעת מה עלה בגורלם"
ראשימאמרים מיוחדיםאלעד צפני ישתתף בעונה החדשה של "גולסטאר"

אלעד צפני ישתתף בעונה החדשה של “גולסטאר”

יוצר התוכן נמוך הקומה שהתפרסם ב"אח הגדול", יככב בעונה החדשה של ריאליטי הכדורגל הפופולרי של "הוט" – שישודר בפרק בכורה מחר

אלעד צפני במדי "גולסטאר". צילום: מתוך האינסטגרם של אלעד צפני
אלעד צפני במדי “גולסטאר”. צילום: מתוך האינסטגרם של אלעד צפני

“גולסטאר”, ריאליטי הכדורגל הפופולרי של ספקית התקשורת “הוט”, תעלה לעונה חדשה מחר (חמישי), והפעם בין המשתתפים יהיה לא אחר מאשר כוכב הרשת אלעד צפני, שלמרות היותו נמוך קומה, לא נותן למגבלה לעצור אותו.

אלעד צפני. צילום: מתוך האינסטגרם של אלעד צפני
אלעד צפני. צילום: מתוך האינסטגרם של אלעד צפני

צפני, שבעבר השתתף גם ב”אח הגדול” ובקומדיית המצבים של תאגיד השידור “קופה ראשית”, מרצה כבר שנים רבות על קבלת האחר השונה, ולא חושש לדבר בפתיחות על המוגבלות שלו. “כל חיי ילדים מסתכלים עליי ומגיבים בכל מיני צורות”, הוא שיתף בפודקאסט שלו מבית “הפודיום”. “הייתי בקניון, ולא שמתי לב, אבל אחותי ראתה שאחד הילדים צחק עליי. ההורים שלו אמרו לו שאני בן אדם שונה, וכשרואים בן אדם שונה לא צוחקים עליו”.


עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. לתרומה הקליקו https://bit.ly/Shavvim-igul-letova


בנוסף להיותו מרצה, צפני גם יוצר תוכן ויראלי ברשתות החברתיות. גם בתוכן שהוא מייצר הוא לא מתבייש להשתמש במוגבלות שלו. לכבוד עליית העונה החדשה של “גולסטאר”, צפני העלה סרטון בו הוא משחק כדורגל עם חבריו, וכשהם מוסרים לו את הכדור, צפני נופל על הרצפה.

לדבריו של צפני, הורים רבים עושים טעות בכך שהם מנסים למנוע מהילד שלהם לצחוק עליו. “לדעתי, זו ההזדמנות שההורים צריכים לנצל כדי ללמד את הילדים שלהם על השונה. יש הורים מסוג אחר שמפנים את תשומת הלב של ילדם אליי, מתוך ‘הגדלת ראש’. הם אומרים משהו כמו ‘זה בן אדם גדול, והוא נמוך’. אלה ההורים הכי תותחים”.

יליד 1998, רווק. נולד עם חולשה בפלג גוף שמאל. כותב מגיל 14 סדרות. משחק טניס כיסאות גלגלים באופן תחרותי

כתבות אחרונות