נושאים קשורים

“אתה לא נראה אוטיסט”, אומרים לי. אני בולע את העלבון

נועם שרוני (15) כבר רגיל לסטיגמות ולתוויות, אבל עדיין מבקש מכם פשוט לראות אותו כמו שהוא באמת. טור אורח

עשרות ילדים חולים המרותקים לביתם לא מקבלים מענה חינוכי וטיפולי

על פי נתונים שפרסמה הכנסת, כ-190 תלמידי בית ספר עם מוגבלויות קשות נשארים מאחור. הסיבה: מחסור חמור בכוח אדם

החשד: בן 76 תקף מינית נער בן 15 עם מוגבלות

המשטרה: החשוד, תושב בית שמש, ביצע בנער מעשים מגונים בשני מקרים לפחות. הפרקליטות צפויה להגיש נגדו כתב אישום חמור

ביטוח לאומי: הקצבאות זינקו ב-50% בתוך ארבע שנים

המוסד מפרסם נתונים מדאיגים על עליות חדות בהיקף התשלומים לציבור. הסיבות העיקריות: מלחמת "חרבות ברזל", והקפיצה במספר האבחונים לאוטיזם
הסתדרות 480-100

חברה גרמנית סירבה לספק ציוד לנבחרת עיוורים ישראלים

החברה הודיעה כי החלטתה נועדה לקדם "פתרון שלום של הסכסוך". בוועד הפראלימפי הגיבו בזעזוע: "זוהי פגיעה קשה בטוהר הספורט, ותהליך מסוכן שעלול להידרדר"
ראשיאנשים עם מוגבלויותבת ה-40 ממעון "עלה מוריה" שנפטרה מקורונה: תמר מיטרני

בת ה-40 ממעון “עלה מוריה” שנפטרה מקורונה: תמר מיטרני

מיטרני התמודדה עם מוגבלות שכלית. הותירה אחריה זוג הורים ושני אחים

הותר לפרסום שמה של הצעירה עם המוגבלות שהתגוררה במעון “עלה מוריה” בגדרה ונפטרה אתמול לאחר שנדבקה בקורונה. מדובר בתמר מיטרני, בת 40, מברקן.

מיטרני היא אחת מקורבנות נגיף הקורונה הצעירים בישראל. אחרי עשרה ימים שבהם הייתה מורדמת ומונשמת, היא נפטרה בבית החולים קפלן שברחובות. מבית החולים נמסר כי היא סבלה ממחלות רקע.

כאמור, מיטרני הייתה דיירת במעון “עלה מוריה” בגדרה, והיא התמודדה עם מוגבלות שכלית-התפתחותית. לפני כשלושה שבועות פורסם כי אחת מנשות הצוות במעון נדבקה בקורונה. אתמול הדיווחים היו כבר גרועים בהרבה, כאשר התברר ש-26 דיירים ועוד 10 אנשי צוות נדבקו בקורונה.

הותירה אחריה הורים ושני אחים. תמר מיטרני ז”ל

מדובר בחמישית מהדיירים במקום. תשעה מתוך 26 הנדבקים עדיין מאושפזים בבתי חולים ברחבי הארץ, 12 הועברו לטיפול בשתי מסגרות רווחה לחולי קורונה קלים וארבעה החלימו בבתי חולים וחזרו למוסד.

“זו טרגדיה נוראית, עובדי המועצה ותושבי השומרון משתתפים באבלה הכבד של המשפחה”, מסר ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן. “משפחת מיטרני היא ממייסדי ההתיישבות ויש לה זכויות רבות. אני ושאר עובדי המועצה מלווים את המשפחה ונסייע ככל שיידרש”.

תמר הותירה אחריה זוג הורים ושני אחים.

ובתוך כך, בכפר “עלה נגב נחלת ערן”, השייך לאותה רשת, בוצעו היום למעלה מ-300 בדיקות לנגיף הקורונה לכל הדיירים וצוות העובדים. זאת לאחר שלפני כשבוע התגלו שני עובדים של הצוות הרפואי הנושאים את הנגיף.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות