נושאים קשורים

טיפול ישראלי מעלים כאבים קשים באמצעות “ניתוק עצבי”

מרפאה חדשנית הפועלת באיכילוב מציעה פתרון להפחתת כאב – באזורים שלא ניתנים לריפוי. איך זה בדיוק עובד, למי זה מיועד והאם יש תופעות לוואי? שיחה עם ד"ר עידו שטראוס

סיימון קאוול חושף שהתמודד עם דיכאון: “הרגשתי מת מבפנים”

שופט "אמריקן איידול" חושף בפודקאסט חדש את מצבו הנפשי בשנים שבהן היה אמור להיות הכי מאושר: "הייתי בספירלה ששלחה אותי למטה. אם הייתי נפגע מאוטובוס ומת, זה לא היה מטריד אותי"

טכנולוגיה מאפשרת למשותקים לשלוט בטלפון – עם הלשון

סטארט-אפ חדש פיתח מכשיר MouthPad ייחודי – שמעניק לאנשים עם מוגבלות בתנועה את היכולת לנהל מכשירים אלקטרוניים דרך תנועות לשון וראש. כך זה עובד

הלוחם שהתאבד, אב ל-2 אוטיסטים – יוכר כחלל צה”ל

כך הודיע בצאת החג דובר צה"ל. עכשיו תוכל המשפחה להביאו לקבורה צבאיתשר החינוך, ללמד ב-4 שעות לעבוד עם תלמידים אוטיסטים? זה אמיתי?

היעדר קבלת החלטות במועדן הנכון שם את משרד החינוך בבעיה עמוקה מול תלמידי החינוך המיוחד. עכשיו נשארה רק הבחירה בין הגרוע – לגרוע יותר. מאמר מיוחד
ראשיאנשים עם מוגבלויותבת ה-40 ממעון "עלה מוריה" שנפטרה מקורונה: תמר מיטרני

בת ה-40 ממעון “עלה מוריה” שנפטרה מקורונה: תמר מיטרני

מיטרני התמודדה עם מוגבלות שכלית. הותירה אחריה זוג הורים ושני אחים

הותר לפרסום שמה של הצעירה עם המוגבלות שהתגוררה במעון “עלה מוריה” בגדרה ונפטרה אתמול לאחר שנדבקה בקורונה. מדובר בתמר מיטרני, בת 40, מברקן.

מיטרני היא אחת מקורבנות נגיף הקורונה הצעירים בישראל. אחרי עשרה ימים שבהם הייתה מורדמת ומונשמת, היא נפטרה בבית החולים קפלן שברחובות. מבית החולים נמסר כי היא סבלה ממחלות רקע.

כאמור, מיטרני הייתה דיירת במעון “עלה מוריה” בגדרה, והיא התמודדה עם מוגבלות שכלית-התפתחותית. לפני כשלושה שבועות פורסם כי אחת מנשות הצוות במעון נדבקה בקורונה. אתמול הדיווחים היו כבר גרועים בהרבה, כאשר התברר ש-26 דיירים ועוד 10 אנשי צוות נדבקו בקורונה.

הותירה אחריה הורים ושני אחים. תמר מיטרני ז”ל

מדובר בחמישית מהדיירים במקום. תשעה מתוך 26 הנדבקים עדיין מאושפזים בבתי חולים ברחבי הארץ, 12 הועברו לטיפול בשתי מסגרות רווחה לחולי קורונה קלים וארבעה החלימו בבתי חולים וחזרו למוסד.

“זו טרגדיה נוראית, עובדי המועצה ותושבי השומרון משתתפים באבלה הכבד של המשפחה”, מסר ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן. “משפחת מיטרני היא ממייסדי ההתיישבות ויש לה זכויות רבות. אני ושאר עובדי המועצה מלווים את המשפחה ונסייע ככל שיידרש”.

תמר הותירה אחריה זוג הורים ושני אחים.

ובתוך כך, בכפר “עלה נגב נחלת ערן”, השייך לאותה רשת, בוצעו היום למעלה מ-300 בדיקות לנגיף הקורונה לכל הדיירים וצוות העובדים. זאת לאחר שלפני כשבוע התגלו שני עובדים של הצוות הרפואי הנושאים את הנגיף.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות