המיליארדר אילון מאסק בשידור חי: "יש לי אספרגר"

מאסק, שהונו מוערך ב-166 מיליארד ד', השתתף הלילה כמנחה אורח בתוכנית "סאטרדיי נייט לייב", שם אמר את הדברים

שיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
"המנחה האורח הראשון ב'סאטרדיי נייט לייב' עם אספרגר". אילון מאסק

אילון מאסק, המולטי מיליארדר והבעלים של חברות הענק "טסלה" ו-"SpaceX", שיתף הלילה את צופי התוכנית "סאטרדיי נייט לייב" בארצות הברית כי הוא מתמודד עם אספרגר.

"אנשים לא יודעים את זה עליי, אבל אני האדם הראשון שמנחה את התוכנית עם תסמונת אספרגר", אמר מאסק בפתיחת התוכנית, ובתגובה זכה למחיאות כפיים סוערות מהצופים. ואז המשיך: "או לפחות הראשון שמודה בזה. בעקבות זאת אני לא אצור קשר עין ממושך עם הקהל הלילה, אבל אל תדאגו, אני מספיק טוב בלחקות בני אדם. חשבתם שאדם נורמלי בונה מכוניות חשמליות ויבנה חללית שתשלח אנשים למאדים?"

מאסק, שהונו נאמד ב-166 מיליארד דולר, שימש הלילה לראשונה מנחה אורח בתוכנית המערכונים הפופולרית והאייקונית. לקראת התוכנית נשמעה ביקורת רבה ברשתות על כך שהוא עשוי לנצל את התוכנית לקידום צרכיו העסקיים, אך אף אחד לא ציפה לכך שבמשפט הראשון הוא יזרוק "פצצה" כזו.

מאסק הוא אבי חברת "טסלה", המכונית החשמלית המובילה בעולם, וחברת החלל "SpaceX". בנוסף, יש לו יוזמות רבות אחרות, חלקן שנויות במחלוקת, כמו כניסתו לשוק הביטקוין, כאשר כל פליטת פה שלו מקפיצה או מפילה את המטבע הדיגיטלי הפופולרי.

כאמור, לא מעט ביקורות נשמעו בארצות הברית על כך שאחד האנשים העשירים בעולם ינחה כמנחה אורח את אחת התוכניות הפופולריות באמריקה. רבים חששו שהוא ינצל את ההזדמנות להעביר את תורתו, ואף להפיץ פייק ניוז, כמו הנשיא לשעבר דונלד טראמפ, שגם הוא שימש בעבר מנחה אורח בתוכנית.

כרגע, לפחות לפי התוכנית הראשונה, נראה שהחששות האלה עשויים להתפוגג, ואולי הבחירה במאסק אפילו תתברר ככזו שתתרום להעלאת מודעות לנושא אנשים עם מוגבלות, בייחוד עם אוטיזם.

שיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בואו להיות חלק מקהילה של אנשים כמוכם

קבלו ישירות למייל שלכם את הסיפורים הכי חמים של "שווים"

קראו עוד בשווים

אביחי חיים

אביחי חיים

בן 28, נשוי. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים", מגיש תכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט". נולד עם שיתוק מוחין קל.

גלילה לראש העמוד

בואו להיות חלק מהקהילה שלנו

קבלו ישירות למייל שלכם את הסיפורים הכי חמים של ״שווים״