נושאים קשורים

מחקר: הקורונה פגעה נפשית בנערים יותר מאשר בנערות

מהמחקר, שנערך ביפן, עולה כי המגיפה גרמה לעלייה משמעותית בסימני דיכאון בקרב מתבגרים בני 16, בעוד שמתבגרות לא חוו עלייה יוצאת דופן. מובילת המחקר: "יש לעודד בנים לפנות לעזרה בנושאי בריאות הנפש"

מהשיקום להייטק: “קורסים כאלה הם מקפצה לפצועי מלחמה”

200 חיילים ואזרחים השתתפו באירוע השקה לתוכנית ייחודית המציעה למשתקמים מהמלחמה הכשרות בהייטק במחיר סמלי. מנדי שמואל שנפצע בנובה: "זה גורם לי לחייך ולהרגיש שאני לא מתבזבז"

חפשו את זה: גוגל משיקה 8 תכונות נגישות חדשות

לרגל יום המודעות הבינלאומי, ענקית החיפוש הופכת את המוצרים והשירותים שלה לנגישים יותר – למען אנשים עם מוגבלויות. בין השאר הושקו עדכונים בגוגל מפול וב-Lookout

ספיד דייטינג בפארק: ענת ושלמה הכירו במפגש של “מיוחדים”

זה לא פשוט למצוא זוגיות וחברות בתור אדם עם מוגבלות. עם זאת, אתר ההיכרויות שהוקם לפני כשנה מצליח להפגיש לא מעט זוגות מאושרים. זה מה שקורה בשטח
הסתדרות 480-100

משלמים בקריירה: זה המחיר הגבוה של להיות הורה לילד עם מוגבלות

21% מההורים המיוחדים לא עובדים אף ש-93% מהם היו רוצים. מחקר חדש משווה את המצב בישראל לעולם ומציע למדינה לנקוט כמה פעולות חשובות  
ראשיאנשים עם מוגבלויות"מכות בראש, משיכות בשערות": חשדות חמורים נגד מדריך בהוסטל

“מכות בראש, משיכות בשערות”: חשדות חמורים נגד מדריך בהוסטל

המדריך, בשנות ה-20 לחייו מקלנסואה, נעצר ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום. חשוד שפגע ב-10 חוסים בעשרות מקרים שונים

התעללות בחוסה. צילום אילוסטרציה מתוך חדשות 12

עם קבלת דיווח בתחילת החודש אודות חשד להתעללות בהוסטל לחסרי ישע בכפר יונה, חוקרי תחנת שדות במשטרת ישראל פתחו בחקירה נגד מדריך במקום.

מהחקירה עלה חשד כי המדריך – תושב קלנסואה בשנות ה-20 לחייו – תקף את החוסים והשפילם תוך שהוא גורם להם חבלות בגופם. לפי החוקרים, בין השאר הוא היכה חלק מהמטופלים על ראשם, צבט בגופם וגרם להם חבלות, משך בשערות של מטופלות כשהיו במקלחת, הושיבם בכוח ועוד.

בתום החקירה גיבשו חוקרי תחנת שדות תשתית ראייתית לעשרות מקרים בהם תקף החשוד כעשרה חוסים. בנוסף, פתחו החוקרים בחקירה כנגד ארבעה מעובדי המקום בחשד שראו את העבירות המדוברות ולא דיווחו על כך לממונים עליהם. החקירה בעניינם נמשכת.

מעצרו של החשוד הוארך בהתאם לצורכי החקירה. זמן קצר לאחר שחרורו למעצר בית על ידי בית המשפט, הוגשה נגדו הצהרת תובע בגין המיוחס לו, ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.

********************************

עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. הקליקו >>> bit.ly/Shavvim-igul-letova

********************************

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות