נושאים קשורים

הופכים קושי לפתרון: אלו המוצרים שניצחו בתחרות ההאקאוטיזם

עשרה סטרט-אפים חדשים בתחום הטכנולוגיה לאוטיזם התחרו על המקום הראשון באירוע שיא טכנולוגי מיוחד במינו: "זכות והזדמנות חד-פעמית"

התנגדות להטלת אגרה של 700 שקל על ביקור במיון פסיכיאטרי

מאחורי המהלך עומדים משרדי הבריאות והאוצר. ממלא מקום יו"ר ועדת הבריאות:  "אין מקום לאגרה כזו. לחייב את קופות החולים להקים מוקדי טיפול בקהילה"

למה לא הלכתי להצביע בבחירות לרשויות המקומיות

אתמול לא הלכתי להצביע. אם מישהו במשרד הפנים חושב שפתקי ההצבעה מונגשים – כדאי לו לחשוב שוב | טור מאת לקוית ראייה

בג”ץ יכריע: האם תוקפא רפורמת מכשירי השיקום?

ארגוני הזכויות למען אנשים עם מוגבלות עתרו לביהמ"ש בבקשה לצו ביניים להפסקת החקיקה שתעביר את הסמכות על המכשירים ממשרד הבריאות לקופות החולים
הסתדרות 480-100

נחתם צו הרחבה: כל העובדים הסוציאליים ייהנו מעליית שכר

שר העבודה יואב בן צור הרחיב את ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הממשלה להסתדרות לטובת העו"סים. רשימת ההטבות – בכתבה
ראשיאנשים עם מוגבלויותכתב אישום: כלא וביצע עבירות מין בנער עם מוגבלות

כתב אישום: כלא וביצע עבירות מין בנער עם מוגבלות

הצהרת תובע הוגשה לבית המשפט נגד תושב מזרח י-ם לאחר כשבוע של חקירה של המקרה החמור. כמו כן, יואשם בניסיון חטיפה של ילד בן 14. אחיו, שנחשד גם הוא בהתחלה, שוחרר לביתו

ניידת משטרה
ניידת משטרה

הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום הוגשה היום (חמישי) נגד תושב מזרח ירושלים בשנות ה-40 לחייו, שכלא בביתו יחד עם אחיו (40) אדם עם צרכים מיוחדים וביצע בו עבירות מין חמורות. בנוסף, יואשם גם בניסיון לחטיפת ילד בן 14.

מאז שנתפס על ידי המשטרה, מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, ולאחר שגובשה תשתית ראייתית נגדו, הוארך מעצרו עד ליום שני הקרוב. אחיו, שגם שמו נקשר בפרשה, שוחרר לביתו.


עזרו לנו להמשיך לעבוד בשבילכם. מוזמנים לעגל לטובה לעמותת שווים. רק 5 שקלים בממוצע בחודש. לתרומה הקליקו >>> https://bit.ly/Shavvim-igul-letova


הנאשם ניסה לחטוף, הצעיר נמלט מהמכונית

כזכור, שוטרי תחנת שלם במחוז ירושלים פתחו לפני מספר חודשים בחקירה בעקבות דיווח שהתקבל מבית חולים במרכז העיר בחשד לביצוע עבירות מין באדם עם צרכים מיוחדים. החוקרים פעלו לאיסוף ממצאים וראיות, וביצעו פעולות חקירה רבות כדי להגיע לחקר האמת. מחקירת המקרה עלה כי עפ”י החשד, החשוד כלא את הקורבן בביתו במזרח ירושלים וביצע בו עבירות מין חמורות.

חוקרי תחנת שלם הצליחו להתחקות אחר החשוד, והוא נעצר על ידם. עוד עלה בחקירה כי במקרה אחר שאירע לפני מספר שבועות, החשוד הסיע ילד בן 14 שביקש להגיע לכפר אלעיזריה ובמהלך הנסיעה, בעת שהנער הבחין כי החשוד שינה את כיוון נסיעתו, פתח את דלת הרכב ונמלט מהמקום.

ממשטרת ישראל נמסר: “נמשיך לחקור ביסודיות עבירות מין, ובפרט כלפי קטינים וחסרי ישע, במטרה למצות את הדין עם עברייני המין באשר הם”.

יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

כתבות אחרונות