fbpx

למה החלטתי להשקיע באינסטגרם, ואיך זה קשור לחלומות

חולמת לכתוב ספר, חולמת להשתפר בריקוד, חולמת לתת השראה לאחרים. לי גיא-רון בטור חלומי

שיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בחרתי לכתוב היום על החלומות שלי ועל מה שנותן לי השראה. הגעתי למחשבה שאני רוצה לכתוב על הנושא הזה לאחר שפגשתי בחורה בשם שני מעמותת “שקל”, שעובדת עם ה”ג’וינט”. פרט לדאגה לדיור ותעסוקה, העמותה עוזרת בין היתר לאנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלויות לממן עיסוקים ותחביבים בהם הם בוחרים לעסוק; עיסוקים שהם אוהבים מאוד, ואשר ממלאים להם את החיים.

לי העמותה מסייעת במימון של שיעורי הריקוד הדו-שבועיים אותם אני מאוד אוהבת, ושל האימונים האישיים שלי עם מאמן אישי, שמתקיימים פעם בשבוע. במהלך הפגישה ביקשה אותי שני לחשוב על חלומות נוספים אותם אני רוצה להגשים. הדגש היה לחלום בגדול, ולחלום על כל חלום. יש לי הרבה חלומות, וזה ממש מלהיב אותי שיש מי שעוזר לי לנסות לממש אותם ולהוציא אותם לפועל.

החלום הבא שלי הוא לכתוב ספר. עוד חלום הוא למצוא את הדרך להשתפר ולהשתכלל יותר בשיעורי הריקוד. אני רוצה לחלום תמיד, ואני רוצה שתמיד כולם יחלמו. אני חושבת שחלומות חשובים כי ככה אנחנו יכולים להישאר שפויים; לא שאני חושבת באמת שיש דבר כזה שפוי. אני רוצה להצליח להגשים את החלומות שלי, ואני יודעת  שאצטרך לעבוד  קשה להשגת המטרה הזו. זה אומר שלאורך כל הדרך לא אוותר, למרות שיהיה קשה, ויש לי כל הכוונה להיתמך ולהיעזר בכל המערכת שעוטפת אותי.

הגשמת חלומות מצריכה גם השראה. ההשראה שלי היא המשפחה שלי. המשפחה שלי, שלא נותנת ל”אוטיזם” שלי לשנות את שגרת החיים שלה. לדוגמה, הבית שלי מלא תמיד בחברות ובחברים של האחיות שלי, והן אף  פעם לא גורמות לי להרגיש שצריך להסתיר אותי, וכי יש חס וחלילה ממה להתבייש. ההתנהגות הזו נותנת לי השראה כי היא גורמת  לי להרגיש  שיש לי מקום – במשפחה, בחברה, בעולם, ושאני כן יכולה לעשות כמעט כל מה שאני רוצה.

לי ובן הזוג סער על רחבת הריקודים

אז כדי לתת השראה לעוד אנשים סביבי, החלטתי להתחיל לפתח את עמוד האינסטגרם שלי. אני משתדלת להעלות כל יום תוכן ל”סטורי”, שמציג את שגרת החיים שלי, כמו למשל היוגה, ההליכה לים, הים עצמו אותו אני כל כך אוהבת, הלימודים שלי באוניברסיטה, ועוד לא מעט עניינים. אני עושה את זה בין השאר כדי שכולם יוכלו להיווכח שגם אוטיסטים יכולים לנהל שגרת חיים נורמטיבית ומלאה, ולקבל מכך השראה.

השראה יכולה לנבוע מכל דבר – ממשפחה, מחברים, מהקהילה, אפילו ממפורסמים, מעשייה של אחרים, וגם מתוכך פנימה. אני לא מתביישת להגיד שאני אוהבת להסתכל באינסטגרם על תמונות וסרטונים שמפורסמים שונים מעלים, וגם הם, בחלקם, נותנים לי השראה. השראה היא דבר חשוב, כי ככה אנחנו יכולים להתפתח וגם לחלום חלומות ולהגשימם.

אני רוצה לקוות שאולי גם הטור הזה, שלי, מהווה השראה לכמה שיותר אנשים אחרים. אני מקווה שהוא יכול להוות השראה. מה שבטוח, אני יכולה להגיד שהוא מאפשר לי להמשיך לחלום ולהמשיך לעשות את מה שאני אוהבת.

אז תמשיכו לספוג השראות ולחלום, לחלום בגדול, ואף פעם אל תאבדו תקווה! מילה של לי.

שיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בואו להיות חלק מקהילה של אנשים כמוכם

קבלו ישירות למייל שלכם את הסיפורים הכי חמים של “שווים”

קראו עוד בשווים

לי גיא-רון

בת 25. גרה בתל אביב. יש לי שני הורים מדהימים ואחיות. אבל, יש עוד משהו חשוב וגדול שמאפיין אותי – אני אוטיסטית, שלא יכולה לדבר אבל יש לה מה להגיד

גלילה לראש העמוד

בואו להיות חלק מהקהילה שלנו

קבלו ישירות למייל שלכם את הסיפורים הכי חמים של ״שווים״