נושאים קשורים

בג”ץ יכריע: האם תוקפא רפורמת מכשירי השיקום?

ארגוני הזכויות למען אנשים עם מוגבלות עתרו לביהמ"ש בבקשה לצו ביניים להפסקת החקיקה שתעביר את הסמכות על המכשירים ממשרד הבריאות לקופות החולים

נחתם צו הרחבה: כל העובדים הסוציאליים ייהנו מעליית שכר

שר העבודה יואב בן צור הרחיב את ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הממשלה להסתדרות לטובת העו"סים. רשימת ההטבות – בכתבה

6 דברים שאנשים עם מוגבלות שכלית צריכים לדעת על הבחירות

מחר בבוקר ייפתחו הקלפיות בבחירות המוניציפליות. עמותת אקים פרסמה מדריך ייעודי שמונגש לאנשים עם מוגבלויות קוגניטיביות, עם כל מה שחשוב כדי לממש את זכות ההצבעה

לראשונה בהיסטוריה: פרס זהה לספורטאים בכסאות גלגלים

הזוכים במרתון לונדון צפויים לקבל את אותם פרסים כמו אלה שאינם עם מוגבלויות. "הלוואי שמרוצים וגופי ספורט אחרים ישימו לב וילכו בעקבותיהם"
הסתדרות 480-100

חדש בבחירות: מאתרים קלפי נגישה וקרובה בלחיצת כפתור

מאחורי המיזם עומדים נגישות ישראל, משרד הפנים, הטכניון, אוניברסיטת אריאל וחברת A2Z. נשיא העמותה יובל וגנר לציבור הנכים: "צאו להצביע, זה פשוט מתמיד"
ראשיחדשותאישום: אנס בת 6 עם מוגבלות ואיים לפרסם תמונות שלה בעירום

אישום: אנס בת 6 עם מוגבלות ואיים לפרסם תמונות שלה בעירום

כתב אישום הוגש היום נגד יונתן ביצ'ה מב"ש, שנאשם בעבירות מין חמורות כלפי הילדה במשך שבע שנים, מגיל 6 עד 13

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד יונתן ביצ’ה (46), תושב העיר, שנאשם בעבירות מין חמורות כלפי ילדה עם מוגבלות במשך שבע שנים, מאז הייתה בת 6 ועד גיל 13.

כתב האישום מייחס לביצ’ה עבירות של אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה וסחיטה באיומים. במקביל, הגישה הפרקליטות לבית המשפט בקשה להורות על מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין טל אדיר כהן, ביצ’ה ניצל את העובדה שהיה ידיד קרוב של משפחת הילדה ובן בית בביתה, ובמספר רב של הזדמנויות בעל אותה וביצע בה מעשים מגונים. העבירות בוצעו לרוב בדירתו או בדירת הילדה, שעה שאמה לא נכחה במקום. 

בחלק מהמפגשים צילם במכשיר הטלפון הסלולרי שלו סרטונים ותמונות של הילדה, בעוד היא ערומה והוא מבצע בה עבירות מין. בנוסף, נהג ביצ’ה לאיים עליה כי אם תספר על מעשיו לאמה או לאדם אחר ואם לא תעשה כדבריו, הוא יפרסם את תמונותיה. בדרך זו ותחת איומים המשיך לבצע בה עבירות מין.

עוד בנושא:

ההתעללות במעון בראש העין: נבדק חשד גם למעשה מגונה בחוסה

מערכת שווים כוללת כ-12 כותבים, כמעט כולם אנשים עם מוגבלויות. כל עבודתה מוקדשת לסיקור חייהם של אנשים עם מוגבלות בישראל.

כתבות אחרונות